up

Více o tréningu.

Pomáháme vám najít vnitřní sílu od r. 2006.

V snaze rozvíjet se a zkvalitnit svůj život čtou mnozí motivační literaturu. Jiní chodí na přednášky a poslouchají nahrávky inspirujících osobností. Někteří se přikloní k ezoterice.
Po čase však zjišťují, že i když už všechno slyšeli, viděli a přečetli, že i když už všemu rozumí, necítí změnu. Nevědí si s ničím poradit. Stále se bojí vykročit. Nevěří si. Jejich problémy se nevyřešili.

Všechny nástroje osobního rozvoje jsou skvělé a můžou vám výrazně pomoci. Ze zkušenosti víme, že člověk se nejrychli a nejefektivněji mění pod vlivem zkušenosti. Nestačí si teda v knize něco přečíst. Klíčov je uvést to hned do praxe. Zažít to na vlstní kůži.

Osobní rozvoj konečně v praxi.

Myslíme si, že lidé vědí hodně. Už to potřebují jen udělat.
Učte se na vlastní kůži, zážitkem a zkušeností. Poznatky získáné zážitkem trvají déle a jsou silnější. Jsou vaši vlastní, nenadiktované. Vryjí se hlubší a způsobují potřebné změny v myšlení, cítění a chování.

„Myslel jsem si, že to bude další tréning, kde se ostatní budou snažit změnit mě. Najednou jsem se ocitl na místě, kde jsem se změnil sám. A rád.“ Eduard Jenčo (34), podnikatel

Díky tomu Power Training funguje. S jakýmkoliv typem osobnosti, věkem nebo povoláním.

Jak popsat Power Training...

„Slova jsou příliš slabé, aby dokázali popsat, jaká to byla síla.“ Jana Karpatyová (), auditorka

Je vůbec možné vtísnit tento zážitek do slov?

Je to absolutní odhodlání, když překonáváte vlastní limity.
Je to vzrušení a odvaha, když napříč všemu uděláte první krok za svojí vizí.
Ten pohled do vnitřku, když vidíte sebe takového, jaký jste. Bez masky.
Ta husí kůže, když první krát zažijete svých skutečných 100%.

Nezveřejňujeme konkrétní náplň tréningu.

Rádi vám povíme o tom, co na Power Training-u můžete získat. Rádi vám ukážeme reference od našich absolventů. Rádi si s vámi zavolám a podíváme se na to, co tento tréning může přinést právě vám.

Schválně však nehovoříme o cvičeních, technikách, aktivitách ani o samotnej náplni tréningu.

Tento tréning funguje najlépe, když nevíte přesně, do čeho jdete. (A mimochodem, to nevíde nikdo, kdo se příhlásí.) Už to, že se přihlásíte znamená, že překonáváte své obavy z neznámého.
Způsob vedení tréningu je výjímečný a všechny aktivity jsou bezprecedentní a stimulující. Budou provokovat vaši zńu pohodlí a vytáhnou z vás víc, jak jste věřili, že v sobě máte.
Tento tréning není teorie, vysvětlování a ani one-man show nějakého motivačního řečníka. Nevyužíváme úspěch tréningu na osobnosti a zkušenosti lektorů. Ti jsou v procese spíše průvodců, né nositelé. Nepřenášejí, neposlouchají a dokonce nemotivují.
Tento tréning je o vás. Každý účastník je aktivně zapojený do procesu, má individuální přístup a pozornost. Učí se zážitkem, sebepozorováním a zpětnou vazbou. Je to reálná práce na sobě a doslova fuška. Budete zapojovat zdroje síly, které jste doposud nevyužívali a ani jste o nich nevěděli. Akce, cvičení, výzvy.

Osobní rozvoj konečně v praxi.

Díky Power Training-u najdete svoji silu.

power training Je ve vás víc, než momentálně projevujete.

Bez ohledu na to, jací jste teď úpsěšní, sebevědomí, cílevědomí, pozitivní a silní – je ve vás víc.
Bez ohledu na to, jací sjte momentálně slabí, bezmocní, zoufalí a jak se vám nedaří - je ve vás víc.

Vykročíte ze svého pohodlí.

Všichni chceme víc. Víc zdraví, peněz, lásky, úspěchu, pokoje a sebevědomí. Málokdo však dobrovolně vkročí ze své komfortní zóny, aby si to vzal.

Zóna komfortu je ten stav, kdy víte, že to není ono, no napříč v něm zůstáváte, protože jste púohodlný. Nebo jste si na to už zvykli. Nebo to tak bylo vždycky. Nebo to je celkem dobré.

Dá se tak prežít. Ale stačí vám to?

Odejdete pozitivně změněný.

Chcete se změnit neznamená, že teď nejste dost dobrý. Znamená to, že vnímáte, že je ve vás více, co můžete projevit.
Většina lidí změnu nechce.
Někdy se chceme změnit, ale nevím, co máme udělat.
Někdy víme, co máme udělat, ale něco nás brzí, blokuje. Napříč všem snahám narážíme hlavou o betonovou zeď.
Někdy vyčkáváme. Musí se stát něco velké, aby jsme se změnili. Nehoda, rozvod, nemoc, narození dítěte, smrt blízkého člověka, bolest.
Power Training je intenzivní a pozitivní zážitek, který vás nakopne bez toho, aby jste museli čelit těmto krizím.

Přelomíte své bloky.

Na Power Training-u identifikujete, co je vlastně to, co vám brání být silnějším člověkem.

Možná je to strach. Strach z odmítnutí, ze selhání, z rizika, ze změny nebo strach z úspěchu, ze samoty, ze ztráty, strach být neoblíbený nebo nemilovaný. Možná je to nízká sebeúcta, pocit méněcennosti, neschopnost důvěřovat jiným, přílišná kritičnost, příliš velké efo nebo nebo perfekcionizmus. Možná je to přílišné promyšlení a nadměrné analyzování, které vás pralyzuje. A možná něco celkem jiné.

Na Power Training-u zaklepete hřebík po hlavičce. Dopátráte se k svému nejhlubšímu bloku a když ho prolomíte, pocítíte tu svobodu a sílu, kterou vám kdysi vzal a teď se vám vrátí.

Objevíte svých skutečných 100%.

V zóně komfortu nám stačí fungovat úsporně – tak na 15-20 procent našeho potenciálu. Zvykneme si na to a začneme tvrdit všem (a hlavně sobě), že je to všechno. Že na víc nemáme.

Je zbytečné vysvětlovat, psát teorii nebo diskutovat o tom, co je to 100% a jak to změřit. Garantujeme vám, že na Power Trainingu to budete vědět. Budete vědět, jaké to je dát do toho všechno, co ve vás je - fyzicky, mentálně, duševně i emocionálně.

Víte, jak zní váš hlas, když si věříte? Jak vypadáte, jak se díváte, chodíte a děláte, když se cítíte skutečně silní? Zažili jste to někdy? Pokud ne, nebo jen velmi dávno či velmi zřídka, co s tím uděláte?

Najdete svoji vizi.

Kde vidíte sebe o pět roků později?

Za čím se vám oplatí jít, i přes žhavé uhlí? (To není metafora - na Power Training-u budete skutečně chodit po žhavém uhlí.)

Máte důvod ráno vstát? Mají vaše kroky smysl? Směřujete někam? A víte kam?

Dnes je většina lidí skutečně zaneprázdněna. Máme hodne práce, schůzek a povinností a diáře plné závazků a deadlajnů. Lezeme po žebříku rychle a houževnatě. Ale je přený o správnou stěnu?

Někteří lidé se bez vize cítí jako zaseknutí. Stále dokola se točí v tom jistém příběhu, jakoby ten "kruháč" neměl výjezd. Přešlapují na místa na místo. Podléhají rušivým vivlům, které odpoutávají pozornost od toho, co je důležité. Odkládají všechno na později. Čas plyne a napětí narůstá.

A potom jsou takoví, kteří si už svoje cíle splnili. Mají všechny ty auta, domy, dovolenky, manželku, rodinu, děti a psa, a i tak se cítí prázdní. Jakoby vyořeli. Ztratili ten plamen v sobě.

Znakem fungující vize je, že tě baví žít. Víš se lehce rozhodovat a to, co děláš, ti dává smysl. Láká tě tvůj cíl a baví tě i cesta za ním. Motivace nečekáš zvenku, ale ji máš v sobě. Jsi schopný nadchnout se pro ni i v ostatních a oni tě následují. Vidíš příležitosti a cítíš se jako zamilovaný.


Zažijete Firewalking.

Přejdete naboso po žhavém uhlí.

Ne proto, aby jste se pochválil kamarádům, nebo zažili skutečný adrenalin. Byde to symbol toho, že máte svoji vizi, za kterou jste ochotní bojovat a kráčet za ní i přes žhavé uhlí. Bude to důkaz, že dokážete překonat strach a udělat první krok. Poznání, že když se soustředíte na svoji vizi, překážky vás nemohou popálit.

Někteří lidé přicházejí na Power Training přesvědčeni, že chůze po žhavém uhlí vynechají. Absolvováním všech cvičení je to nakonec pro nich už jen malina - příjemný bonus na závěr. :-)

Poznáte se.

Power Training je simulátor života.

Budete se vidět jako v zrcadle - se vším, co k vám patří. Najednou nebudete potřebovat masku, titul ani status, aby jste se definovali.

Dostanete velké množství špatné vazby. Zamyslíte se nad svými skrytými vlastnostmi a nad hodnotami, které prožíváte. Podívate se na svou minulost a zpracujete ji. Pochopíte, odpistíte a osvobodíte se. Najdete své poslání. Uvolníte přirozené emoce. Budete silnější.

V kostce...

power training Je jedno, jaký přijdete. Z Power Training-u odejdete silnější.

Na Power Training-u zažijete:

  • Firewalking
  • Překonávání strachu
  • Absolutní koncentraci
  • Sebereflexi
  • Zážitkové učení
  • Vytváření vize
  • Soustavní opouštění zóny pohodlí
  • Prřelomení bloků
  • Stoprocentní nadšení
  • Aktívní sebepoznávání

Jinými slovy - zažijete osobní rozvoj konečně v praxi.