up

Seznamte se s námi.

Mária Hankociová (56), obchodní manažerka
„Power Training vedou profesionálové, kteří mají moji plnou důvěru!“
Ján Kováčik (29), konatel, Kovexim s.r.o.
„Je to ta nejlepší forma jak udělat člověka takovým, jaký chce být on sám. To nejlepší na tom je, že já a každý, kdo se mnou byl, jsme se změnili právě proto, že jsme to sami na sobě procítili a zažili. Trenéři, kteří tento Training vedli, byli skutečně skvělí.“
Branislav Sítek (31), vedoucí provozovny
"Zpočátku silné pochybnosti až averze, ale setrval jsem až do konce a vyplatilo se. Tito trenéři opravdu vědí, co dělají. Je potřeba jen důvěřovat. Děkuji!!!"
Kateřina Budinská (36), SZČO, masérka
„Zážitek, který v knížkách nenajdeš. Objevíš v sobě sílu, o které se Ti ani nezdálo. Zažiješ emoce, svých 100% a dokážeš věci, které ti připadají neskutečné. Děkuji trenérům, protože za dva dny dokázali změnit život 20ti lidem a vytvořit skvělý tým.
Ing. Martin Herzig (33), ředitel, Hotel Happy Star
„Na Power Training jsem odjížděl plný očekávání a zvědavosti. Zodpovědně můžu sám za sebe říct, že se moje očekávání naplnily a peníze do nej investovány jsou dobře vynaloženou investicí. Rád bych taky udělil absolutorium trenérům, byli excelentní.
Ladislav Kážmér
„Jednoznačně jeden z nejsilnějších zážitků v mém životě. Nebylo jednoduché projít všemi disciplínami, sle to ani nikdo netvrdil, že to bude lehké, právě naopak. Sem velmi vděčný všem trenérům, kteří tu pro nás byli, a kteří vložili obrovskou energii pro nás, co jsme se tréningu účastnili. Velké díky!
Erika Gállová (37), Lodní kapitánka
„Našla jsem svoji ztracenou sílu Díky vysokokvalifikovaným trenérům jsem prošla celou řadou metod a technik, které mi pomohli znova se otevřít, zapracovat na starých blocích, uvědomit si svoji vlastní hodnotu a cíle. Děkuji celému týmu, za jejich přístup, empatiu a trenérské aktivity.
Antonín Hudeček (45), společník, FIPART s. r. o.
„Power Training byl pro mě velmi osovbozující od negativních pocitů a myšlenek, které mě provázeli několik polsedních let. Už jsem nevěřil, že se jich někdy zbavím. Moc děkuji všem trénerům Power Trainingu.

Kdo to vlastně trénuje?
Žádný showman. Máme zkušený trenérský tým.

Ano, trénerů je víc. Tak intenzivní tréning by jeden neutáhl.
Díky trenérskému týmu můžeme garantovat jedinečnou dynamiku tréningu, osobní přístup k vám a dostatečnou pozornost každému účastníkovi.

Trenéři vedoucí Power Training byli osobně trénování a certifikováni v USA autorem tréningu.
Na Slovensku mají praxi v trénování Power Trainingu od r. 2006.


Kdo to vlastně trénuje?
Žádný marketing osobnosti. Power Training není one-man show.

Tento tréning funguje.

Jeho úspěch však není navázaný na osobnosti motivačního lektora nebo ego chraizmatického řečníka. Na rozdíl od klasických motivačních přednášek a seminářů, na Power Trainingu reflektor svítí na vás, není na řečníka. Vážíme si všech odborníků na poli osobního rozvoje.
V praxi však vidíme i to, že lidé často dávají na osobnost řečníků, a zapomínají na svůj potenciál.

U nás se trénéři stávají vašimi průvodci a facilitátormi celého procesu.
Ten proces je o vás.
Realizační tým


Představujeme vám teda nás, kteří pro vás Power Training připravujeme.
Za každým stejně odhodlaně a s nadšením.

Jeremiah je úspěšný podnikatel, chodící charizma, otec 4 dětí a vášnivý maratonec.

Žije s rodinou v Salt Lake City a žije na 100% - minimálně :-). Je zosobněním principů, na kterých je Power Training postavěný. Jeho oduševnění pro osobní rozvoj bylo základem pro vytvoření tak funkčního tréningu síly jako je Power Training.

Rozhovor pro časopis Profit

Síla a pokora dokonale namíchané do jednoho koktejlu – to je Tonko.

Když absolvoval Power Training v prosinci 2006, věděl, že nic silnější ještě nezažil. Od té doby byl na každém dalším a pravděpodobně i na dalším. ;) Tono je chodící integrita a svým silným projevem vzbuzuje přirozený respekt. Jeho vůdcovské zručnosti umožnují, aby jsme spolu jako tým pracovali rádi a efektivně.

Katčina ochota vložit do tréningového procesu celé svoje srdce je velkou inspirací pro všechny, kteří se touží rozvíjet.

Pohotově a vtipně, Katka dokáže lidi mistrovsky konfrontovat a vytáhnout z nich to nejlepší, co v sobě mají. Její vystupování je dynamické, plné energie a zároveň uvědomělé a velmi lidské. Některé její mladý věk doslova šokuje. Je důkazem toho, že práce s vlastním potenciálem se vyplatí. Když přijdete, uvidíte. :-)

Osobné CV (PDF)

Brožura Speak UP (PDF)

Mažo absolvoval Power Training v červnu 2007 a od té doby je jeho pevnou součástí.

Jeho uvolněné přátelství a smysl pro hravost je nepostradatelná na všech power akcích. Díky jeho spolehlivosti šlape tréningový proces jako švýcarské hodinky. K jeho úlohám na Power Training-u přistupuje odhodlání a intenzivní výraz v jeho tváři nikoho nenechá pochybovat o tom, že to myslí opravdu vážně. Mažovo vedení vám pomůže přejít (nejen) po žhavých uhlíkách soutstředěně a jistým krokem.

Nika sa o vás postará.

Postará sa o to, aby všetko išlo hladko. Vďaka Nike budete mať na tréningu svoje miesto so všetkým servisom, čo k tomu patrí. Svoju prácu robí zodpovedne a rada - čo pocítite od prvého emailu až po to, keď sa z tréningu vrátite domov a ostanete v kontakte. Kým my máme Niku, vy máte istotu, že o vás bude dobre postarané.

Po vysoké škole šel Palo pracovat do USA a vrátil se odsud i s Power Trainingem.

Začal ho organizovat v rámci Slovenska a Česka v 2006. Pavel se s manželkou těší dvěma dětem, úspešnému podnikání a práci na zahrádce. Je nekonvenčně nadšený pro alternativní vzdělání a rád jde k podstatě věci. Jeho své-humorný přístup během tréningu nemá obdoby.
Chci se přihlásit.

 • Malinovo u Bratislavy,
  28.-29. 11. 2015

  Gratulujeme vám, že jste se rozhodli přihlásit.

  Stovky absolventů se dívají na Power Training jako na zlomový zážitek. Věříme, že i vy
  si přijdete na svoje. Informace o ceně tréningu nájdete zde: CENA

  Přihlašuji se:

  mapa


>