up

FIREWALKING je víc než jen chůze po žhavém uhlí

Jana Karpatyová, daňová auditorka
„Když jsem šla na Power Training, vůbec jsem netušila, že chození po žhavém uhlí už bude jen taková malina za závěr.“
Silvio Michal, investiční poradce
„Dva roky jsem odkládal svoji účast na Power Trainingu, protože jsem se bál žhavého uhlí. Nakonec jsem po něm namísto jedenkrát prošel
6-krát. Je to úžasné!“
Lucia Šupková, mateřská dovolená
„Vím, že když jsem prošla po žhavém uhlí, udělám všechno pro to, aby jsem bojovala za svůj sen a naplnila moji vizi.“
Kamil Münnich (36), poslanec VÚC
„Bál jsem se jít za svým snem. Říkal jsem si, že je to nereálné.Nereálné bylo i pro mě chodit naboso po žhavých uhlíkách nebo zlomit masivní desku rukou. Tento tréning je úžasný a dokázal mi, že síla myšlenky je i síla těla a ducha.“
Andrea Koštialová (40), Senior Director, BSG
„Pokud máš pocit, že tvůj život jde po kruovém objezdu a tvoje hlava křičí ERROR, přijď na Power Training. Zažila jsem duševní operaci. Lámala jsem nezlomitelné. Jsem změněná a silná žena, která si věří na 100%.“
Juraj Klučka, treasurer, Penta Investments
„Řekl bych si, že chození po uhlí nebylo vůbec nejnáročnější disciplínou v rámci těchto dvou dní. Jsou tu mnohem mocnější aktivity. Absolvování tohoto tréningu bylo pro mě silným zážitkem.“

Co je firewalking?

Fire-co?? Firewalking! Chození po žhavém uhlí. Naboso.

Firewalk je symbolem naší přirozené schopnosti reagovat na výzvy reálného života. Dokazuje úžasnou schopnost lidského těla chránit se před popálením. Naboso přejdete po kobreci do červena rozžhavenámi uhlíky.

Nemožné pro vás? Tato zkouška ohněm vám pomůže překonat strach a obavy, které vás brzdí v životě (a na rozdíl od žhavého uhlí jsou jen ve vaší mysli).


Čím jsme jiní?

 • Nebudete v hypnotickém stavu ani v tranzu.
  Nebudeme bubnovat ani vykonávat jiné šamanské, duchovní či indiánské techniky, které jsou vběžném životě téměř nepoužitelné.

 • Klíčem je koncetrace na cíl.
  Budete plně soustředění a přítomný – to znamená, ve stavu, který si můžete běžně navodit, kdykoliv to budete potřebovat v soukromí, při sportu nebo pracovních výzvách. V dnešní době je tak hodně rušivých vlivů, že udržet soustředěnou pozornost je problém nejen pro děti ve škole, ale i pro dospělých v práci.

 • Firewalk je třešnička.
  Chodit po žhavém uhlí je pro mnohých lidí transformační zkušenost. Většina našich absolventů však tvrdí, že Power Training obsahuje za ty dva dny tak silné aktivity, že firewalking už je v porovnání s nim jen taková malina na závěr. Pokud něvěříte, přesvědčte se o tom sami!


Praktický význam

 • Absolutní koncentrace.
  V dnešní době je čím dál více náročnější udržet pozornost na jednu věc. Rušivé vlivy způsobují, že ztrácíme schopnost soustředit se, narůstá v nás stres a napětí, nic nestíháme, máme pocity selhání. Poruchy pozornosti mají nejen děti ve škole, ale i dospělí lidé v práci a soukromí.

 • Odhodlání překonat překážky.
  Náš Firewalk je symbolem cesty za cílem. Představte si, že před sebou vidíte svůj cíl, vaši vizi. Ale mezi vámi a cílem leží pás žhavého uhlí (překážek, problémů, těžkostí). Pokud jste dostatečně odhodláni a soustředěni na svůj cíl, žádné uhlá neexistuje a vy po něm projete bez popálení.

 • Skutečné sebevědomí.
  Nebudete předstírat postoj neohroženého hrdiny. Není to o dokazování sebe nebo druhým, jaký jste borec. Po žhavém uhlí projdete s klidem, vyrovnaně a soustředěně. S tím pravým sebevědomím, který ve vás zůstane.


Ptáte se.

 • Mohu se popálit?
  Ano. To uhlí je skutečně žhavé. Zdůrazňujeme, že firewalking představuje riziko a lidé se občas popálí (velmi malé procento a velmi malé puchýře). Trenéři k závěru, že náš mentálný stav hraje důležitou úlohu při kráčení po ohni. Dokonce i zkušení instruktoři firewalkingu objeví někdy malé puchýře. Stává se to jen tehdy, když už berou oheň jako samozřejmost a dostatečně se nesoustředí.

 • Jak žhavé jsou uhlíky?
  Teplota uhlíků záleží na počasí a typu dřeva. Můžou být rozpálené až na 900°C. Teplota uhlí, po kterém chodíme, je kolem 400-700°C.

 • Je to povinná součást Power Trainingu?
  Ne. Mnozí lidé přicházeji na Power Training předsvědčeni, že na žhavé uhlí se nikdy nepostaví. V drtivé většině případů jsou potom mezi prvními, kteří si vyzují boty a chtějí si to opakovat znova a znova. :-) Bude na vás, jak se rozhodnete.


Pro firmy

 • Teambuilding.
  Pokud vám ve firmě nestačí jak teambuilding ugrilovat prase při vínku, vyzkoušejte firewalking! Týmové chození po žhavém uhlí utuží vztahy a posilní spolupríci i vědomí, že kopete spolu za jeden tým.

 • Dosahování cílů. Motivace. Disciplína.
  Mnozí majitelé a vedoucí společnosti vidí jako problém nedostatečnou angažovanost, nízkou osobní odpovědnost za výsledky, slabou motivaci a nulovou disciplínu u svých lidí či obchodních zástupců. Firewalking je silným procesem, který o tom nepřednáší, ale prakticky této zásady trénuje. Zážitek vštěpuje pricnipy přirozené efektivnější a trvalejší.firewalking

Představte su teď svůj vlasntí firewalking:

Stojíte naboso před hrstkou žhavého uhlí, cítíte ten žár i přes pálící kalhoty. FireWalking vidíte
jako žhavé uhlíky, které tam leží a čekají na vás.
Cítíte, jak se vám adrenalin rozlívá po celém těle.
A někde v hloubce vaší mysli se ozve hlas: „FireWalking je totální šílenství!“
Ale potom se rozhodnete, zmobilizujete všechny svoje síly a vkročíte na oheň, později jednou nohou,
potom i druhou.
Mimořádná fyzická a emocinální energie celkem překrývá ostatní myšlení a vy máte čistou mysl.
Po několik dalších krocích pocítíte pod nohami studenout trávu.

Utíráte svoje chodidla o trávu a s úžasem kroutíte hlavou:
Jsem silnější, jako jsem si myslel. Dokáži nemožné!“
Tak tak jste zapomněli na žhavé uhlí i na svoje předcházející obavy.
V tu chvíli začínáte pociťovat úlevy a pocity štěstí a eufórie zaplňující vaše tělo.

FIREWALKING je víc než jen chůze po žhavém uhlí.Viac o tréninguChci se přihlásit.

 • Malinovo u Bratislavy,
  28.-29. 11. 2015

  Gratulujeme vám, že jste se rozhodli přihlásit.

  Stovky absolventů se dívají na Power Training jako na zlomový zážitek. Věříme, že i vy
  si přijdete na svoje. Informace o ceně tréningu nájdete zde: CENA

  Přihlašuji se:

  mapa