up

Často se nás ptáte

power training
Proč není zveřejněný podrobný program PT?

Když naši absolventi pozvou na Powertraining své známe nebo rodinu, doporučujeme, aby nepopisovali detailně jednotlivé aktivity. Důvod je jednoduchý. Power Training vás na dva dny vezme mimo zónu komfortu a dá vám prostor dělat věci, které se vám můžou zdát zvláštní nebo nepřekonatelné. Jediný způsob, jak si s nimi porad, je „tady a teď“, bez přípravy. Použijete mentálně, emocionálně a fyzické zdroje síly, které už dnes máte, jen jste o nich nevěděli. Poznat obsah a účel jednotlivých aktivit dopředu nemá smysl, ba naopak - připravil by vís o moment překvapení a zbytečně by jste dopředu zatěžovali svoji mysl analyzováním a obavami.


Je vhodné přijít se životním partnerem?

Není to dobré ani špatné. Jsou partnerské dvojice, které přišli spolu naráz, a tvrdí, že to bolo to nejlepší, co mohli udělat pro jejich vztah. Jiní partneři naopak přicházejí samostatně, aby si vzájemně dopřáli prostor sami pro sebe, bez rušivé přítomnosti toho druhého. Jestli se už rozhodnete přijít spolu nebo samostatně , bude to mít velmi silný vliv na váš partnerský život. Posunete ho na jinou úroveň, uvidíte se oči a jako nikdy doteď, bez ohledu na to, jak dlouho jste spolu. Power Trainingem se sblížíte, spoznáte se víc a dosáhnete nový stupně intimity. I přesto že jeden ze vztahu má zájem pracovat na sebe, bude to mít pozitivní vliv na celý vztah. Když budete na sobě pracovat, budete jinak proživát i vztah, který máte, a budete schopní lépe se rozhodovat o jejím dalším směrování.


Mám pochybnosti. Nevím, jestli je to pro mě.

Když lidé přicházeji na Power Training, často mají pochybnosti, strach z neznámého, případně pociťují obavy a nejistotu vyjít mimo zónu pohody. Je to úplně v pořádku. Máte pochybnosti, nebo je to nšco pro vás? Podívejte se ještě jednou na cíle tréningu a vyjádření absolventů. Když ve vás něco zarezonuje, přijďte, získáte o mnoho víc, než očekáváte. Také nám můžete zavolat nebo napsat. Rádi s vámi probereme vaše potřeby a očekávání, aby jste si vyjasnili, co můžete od Power Trainingu čekat.


Jsem spokojený se svým životem. Proč bych měl chtít přijít na PT?

Většina lidí, kteří přijdou na Power Training jsou spokojeni se svým životem. Někteří dokonce přijdou s nulovým očekáváním, když nevidí, co víc by mohli změnit k lepšímu. Mnozí z nich si v průběhu tréningu uvědomí, že jejich potenciál je zanedbaný a jejich skutečné potřeby jsou trochu jiné, než se domnívali. Pocit uspokojení nezřídka bývá signálem, že jste se přestali rozvíjet. Power Training vám nastaví zrcadlo a vy si z něho vezmete přesně to, co uznáte za vhodné. A pokud se už skutečně nemáte kam posunout, může být pro vás Power Training alespoň silným zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat.


Bojím se chůze po žhavém uhlí. Je firewalking povinnou součástí tréningu?

Mít respekt před žhavým uhlím je přirozené a zdravé. V životě máme často příležitosti přeměnit cíle, po kterých toužíme, na skutečnost. Chůze po žhavém uhlí vám poskytne mimořádný zážitek jako symbol zamření a správného postoje při překonávání překážek. Pro chůzi po žhavém uhlí potřebujete vyčistit svoji mysl od přebytečné analýzy, stráchu a obac a dosáhnout stav 100% soustředění se na přítomný okamžik. Na uhlíky úplně zapomenete a ty vás nepopálí, jakoby tam vlbec ani nebyli. Při soustřdění se na překážky, problémy a okolnosti i v životě dochází k nepohodlným „pluzgírům“. Všechno,co se naučíte při firewalku, můžete uplatnit v každé zátěžové situaci a při cestě za vaším cílem. Firewalk není povinnou podmínkou účastí na Power Training-u. Mnozí lidí přicházejí na Power Training přesvědčení, že se firewalku nezúčastní. Většina z nich si to v průběhu rozmyslí a do firewalkingu se doslova zamilují.


Jak dlouho trvá Power Training?

Power Training trvá dva dny – spolu 22 hodin aktívní práce na sobě (mimo stravovacích přestávek). Je ekvivalentem 3-4 bežných školících dní. V první den začíname ráno o 8:00 a na druhý den o 7:30. Intenzita tréningu, spolu s jedinečnou skladbou aktivit je důvod, proč dokáže Power Training za tak krátký čas přinést tak rozsáhlý efekt.


Jak se obléci? Co si určitě vzít s sebou?

Jak se neobléci: určitě ne oblek, vázánka, kostým, podpatky. Power Training není žádné tradiční teoretické školení, seminář nebo přednáška. Oblečte se podle počasí, pohodlně, volně, mějte pevnou obuv. Vyplatí se mít i teplejší oblečení a oblečení na převlečení. Při aktivních cvičení se zahřejete, při sebereflexi vám může být chladněji. Všechny materiály a tréningové pomůcky dostanete na místě v průběhu tréningu.


Jak udržím pozitivní změny po Power Trainingu?

Power Training má potenciál být zlomovým zážitkem, skutečnou transformací - pokud to skutečně chcete a pokud mu to dovolíte Na Power Trainingu zažijete svoji sílu. Možno se budete cítit jako nový člověk. Někteří lidé cítí, že přežili životní zlom. Jiní to rozpohybuje k realizaci cílů, uspořádají si priority, ujasní hodnoty, zvolí si směrování, udělají potřebné rozhodnutí, uvolní napětí, získají ztracenou sebeúctu, dobijí si baterky a a pprojeví potlačení emocí. Někteří z těchto změn ve vás zůstanou úplně automaticky, některé z nich budete potřebovat systematicky upevňovat. Každopádně vám doporučíme dále na sobě pracovat. Ta pravá práce začíná po tréningu. Dobrá zpráva je, že vás bude bavit a naplňovat. Pro absolventy Power Trainingu jsme připravili speciální 21-denní program pro ukotvení síly. Počas tohoto období budete uvádět nové poznatky o sobě do reálného života. Kombinace Power Trainingu s tímto after programem je mimořádně efektivní. Pro „pokročilých“ v osobním rozvoji máme další aktivity a příležitosti pro práci na sobě. Více se můžete dočíst v sekci „after program“.